Úvod / Ze života naší školy a školky / Anglicko-české divadlo John and Mary

Anglicko-české divadlo John and Mary

IMG_7531

Anglicko-české divadlo

Dne 19.3. 2024 jela celá škola  do divadla. Jeli jsme autobusem  ze školy do Bílovic. Dojeli jsme a museli jsme čekat. Po pár minutách čekání jsme konečně mohli dovnitř. Usadili jsme se a brzy se tam nahrnuly ostatní školy. My jsme seděli v prvních třech řadách. Divadlo bylo anglicko-české. Bylo to o  Jeníčkovi a Mařence, ale v této pohádce byli inteligentními hračkami (roboty). Ty hračky ovládal hračkář MARIO. Bylo to vtipné a  zároveň zajímavé. Dětem se to moc líbilo. Do školy jsme se vrátili nějak 9:45. A pak se 1.,4.,5. třídy vrátily k učení, ale druháci a třeťáci jeli do plavání.

Bylo to zábavné a vtipné…

Všichni tomu rozuměli, protože  co řekli anglicky, tak hned přeložili…

Divadlo trvalo cca jednu hodinu..

Moc se jim to povedlo…

                                                                                         Žáci 5.ročníku

Fotogalerie zde.