Úvod / Ze života naší školy a školky / Zazpívej, slavíčku, na pěknú notečku

Zazpívej, slavíčku, na pěknú notečku

IMG_20240308_111924

V pátek 8. března proběhl v naší škole už třetí ročník soutěže, Zazpívej, slavíčku, na pěknú notečku. Tentokrát jsme si udělali pěkné dopoledne spolu s dětmi z mateřské školy ve vyzdobené tělocvičně. Celkem se zúčastnilo 14 zpěváčků ve dvou kategoriích – škola a školka. Všichni si za krásné zpěvy vybrané písně odnesli diplom a malého, keramického slavíčka jako jarní zápich do květináče. Porotu nám tvořily čtyři krásné ženy z řad nejvyšších a ze všech zpěváčků udělovaly dvě ocenění poroty. Děti také mohly hlasovat pro svého favorita, udělovaly dvě ocenění diváků. Tuhle akci máme všichni moc rádi a opět jsme si ji náramně užili.

                                                                                         Magdaléna Tomaštíková

Fotogalerie zde: