Pátá třída se loučí
Pět let uteklo jako voda a z malých prvňáčků jsou velcí školáci, kteří se po prázdninách rozejdou do tří různých šestých tříd. Na rozloučenou si připravili pro své mladší spolužáky i pracovníky naší školy milou prezentaci své pětileté školní docházky. A nechyběl ani skvělý dort pro paní učitelky a pohoštění pro všechny žáky. Bylo to dojemné loučení…přejeme všem našim absolventům hodně štěstí a úspěchů na druhém stupni a budeme se těšit, že nás třeba jednou zase v naší škole znovu navštíví.
Dagmar Timková
Fotogalerie zde.
D