Kino Zlín - Zootropolis 2
V úterý 9. 6. 2026 jsme s Beruškami vyrazili za kulturou do kina ve Zlíně. Naším cílem bylo multikino Golden Apple Cinema. Všichni jsme se moc těšili na společný zážitek. Přivítala nás vůně čerstvého popcornu a moderní sál.
Sledovali jsme Zootropolis 2, který se dětem moc líbil. Příběh byl napínavý a plný humoru. Cestou jsme se ještě zvládli zastavit na dětském hřišti. Domů jsme se vrátili plní dojmů.
J. Bičánková