Úvod / Ze života naší školy a školky / Kino Zlín - Zootropolis 2

Kino Zlín - Zootropolis 2

WhatsApp Image 2026-06-09 at 14.23.36 (3)

V úterý 9. 6. 2026 jsme s Beruškami vyrazili za kulturou do kina ve Zlíně. Naším cílem bylo multikino Golden Apple Cinema. Všichni jsme se moc těšili na společný zážitek. Přivítala nás vůně čerstvého popcornu a moderní sál.

Sledovali jsme Zootropolis 2, který se dětem moc líbil. Příběh byl napínavý a plný humoru. Cestou jsme se ještě zvládli zastavit na dětském hřišti.  Domů jsme se vrátili plní dojmů.

J. Bičánková

Fotogalerie zde