Úvod / Ze života naší školy a školky / Střípky ze ŠD 2. pololetí 2023/2024

Střípky ze ŠD 2. pololetí 2023/2024

IMG20240412144149

2. pololetí jsme započali nádhernou zimní výzdobou na školní zahradě. Pomohl nám děda mrazík, aby tvoření z ledu bylo opravdu ledové. K zahájení druhé poloviny roku nechyběla korunovace královny ZŠ. Během roku jsme tvořili, hráli společenské hry, stavěli ze stavebnic a kostek, modelovali a malovali jsme, co zrovna bylo v daném tématu. Užili jsme si i několik velkých akcí. Velikonoční dílničky, soutěže a výlety po okolí. Nejzábavnější byl čas na zahradě. Váleníčko, čutání do balónu, zahrabávání v písku a šnekoskanzen pod smrkem. Nezapomněli jsme ani na údržbu naší zahrádky a pravidelnou péči o morčecí kamarády. Tímto se loučíme s dalším rokem a přejeme všem příjemné prázdniny.

Fotogalerie zde:

                                      Krejčiříková Dagmar