Úvod / Ze života naší školy a školky / Poslední týden školního roku 2023-2024

Poslední týden školního roku 2023-2024

IMG_20240626_123937

A je to tady! Právě proběhl poslední týden školního roku 2023/2024, na který jsme se všichni moc
těšili. A byl věru plný zážitků a událostí.
Začalo to zvířátkovým dnem. Kdo měl chuť, přinesl si ve středu do školy svého domácího mazlíčka. Sešla se nám tu opravdu pestrobarevná směsice od tradičních pejsků a koťátek přes morčátka, křečky, králíky, želvy až po exotické axolotly, pavouky a plšíky. Nejdříve si děti navzájem prohlédly, kdo koho přinesl a poté nám svá zvířátka pár větami představily. Vše dobře dopadlo. Žádné zvíře nebylo sežráno a to jediné, co uteklo, to bylo opět lapeno.
Pokračovalo to krásným rozloučením s letošními páťáky. Připravili si pro nás učitele a všechny své
mladší spolužáky krásnou prezentaci o celém svém působením na této škole, plakát na rozloučenou, nádherného vymodelovaného maskota školy a sladkou odměnu pro děti i učitele. Děkujeme, naši milí páťáci. Bylo to velmi dojemné a přejeme Vám krásný začátek na druhém stupni v Babicích, Zdounkách a na Unescu. A moc doufáme, že se za námi budete pravidelně vracet na popovídání.
Celý tento týden jsme zakončili netradičním rozdáváním vysvědčení na terase. Protože naši školu
čeká letos o prázdninách velké malování. Od pondělí až do čtvrtka jsme pilně vyklízeli, balili,
přesunovali a přenášeli věci tak, aby vše bylo připraveno na malování. Proto jsme v pátek byli moc rádi, že nám počasí vyšlo.
Přejeme všem žákům i zaměstnancům školy krásné prázdniny. Nechť se tu všichni společně setkáme odpočatí a natěšení na učení zase v září :o))

Fotogalerie zvířátkového dne zde

Fotogalerie rozlučky s páťáky zde