Cirkus Happy Kids

IMG_20240606_085432

Dnes 6. 6. 2024 jsme celá škola navštívili cirkus Happy Kids. Viděli jsme zde ale velice zvláštní představení. Vystupovali v něm totiž žáci z Huštěnovic a z Babic.

Ti celý týden pod vedením cirkusových akrobatů usilovně nacvičovali a vytvořili tak úžasnou „šou“.

Celým představením nás provázeli medvěd Míša a holčička Kája.  A my jsme měli  příležitost se zatajeným dechem shlédnout číslo kouzelníků, akrobatů na hrazdách, fakírů, artistů, klaunů, provazochodců a černého divadla.

Veřejnost má možnost shlédnou toto jedinečné představení dnes a zítra v odpoledních hodinách. Vřele doporučujeme.

Největší výkon však podali naši žáci, když došli z hřiště v Huštěnovicích až do Kudlovic po svých. Bravo!

                                                                                                                                                                                                                                           Gabriela Gabrhelová

Fotogalerie zde: