Úvod / Ze života naší školy a školky / Škola čar a kouzel v Kudlovicích

Škola čar a kouzel v Kudlovicích

IMG_20240426_173709

V pátek 26. dubna se na nás konečně usmálo sluníčko a celá škola i školka se mohla vydat ke Strmenským na již tradiční slet čarodějnic. Letošní ročník se nesl v duchu Harryho Pottera. Všechny děti musely mít před vstupem platnou jízdenku, aby mohly projít přes nástupiště 9 ¾, za kterým již čekala tajemná Škola čar a kouzel. Všechny čarodějky a kouzelníci museli splnit 5 čarodějných předmětů, ve kterých byli hodnoceni. Po splnění úkolů byli rozřazeni do jednotlivých kolejí a získali sladkou odměnu.

V průběhu celého večera si všichni mohli opéct špekáčky a občerstvit se.  Na závěr večera se zapálila čarodějnice a nastal čas, aby se školáci vydali na přespání ve škole. 

Podle úsměvů na tvářích všech čarodějek i kouzelníků bylo vidět, že si letošní ročník velmi užili. 

Trvajová, Škarková, Šebková