Úvod / Ze života naší školy a školky / Den otevřených dveří v ZŠ + Velikonoční dílničky

Den otevřených dveří v ZŠ + Velikonoční dílničky

IMG_20240327_213738

Poslední školní den před velikonočními prázdninami jsme společně trávili ve škole až do večerních hodin. V základní škole Kudlovice byly dveře dokořán a vítáni byli všichni, kteří si chtěli prohlédnout naši školu a také si vyrobit nějakou pěknou velikonoční výzdobu. Na výběr měli návštěvníci velikonoční kraslice zdobené voskem nebo barevnou batikou, velikonoční věneček na ozdobení dveří, papírovou slepičku do jarního osení nebo veselého heboučkého zajíčka. Při této příležitosti žáci zdejší školy pomáhali při vyrábění nebo prezentovali, jak se ve škole učí, jakou moderní techniku používají, jaké kroužky navštěvují a co všechno ve škole zažívají. Nechyběly ani dobroty, pod kterými se ve školní jídelně prohýbal nejeden stůl a které nám připravily naše paní kuchařky a školnice. Po krásném aktivním odpoledni si děti odnesly domů i malý dárek v podobě nafukovacího balónku s logem školy.  
Všem návštěvníkům děkujeme za jejich podporu a milou návštěvu. Můžete se k nám přijít podívat kdykoliv, jste vítáni.

Barbora Havlíková

Více ve fotogalerii