Úvod / Ze života naší školy a školky / Střípky z 1. pololetí v ŠD

Střípky z 1. pololetí v ŠD

IMG20230920142753

Loňský rok jsme procestovali celý svět a tento rok pokračujeme s cestováním a poznáváme zvířátka z různých koutů světa. Trávíme hodně času venku, skoro za každého počasí :) pozorujeme, jak se mění život na zahradě a nejvíc života je samozřejmě na písku, nejoblíbenější prostor žáků mladších i starších. Jak je nám písek nejmilejší, tak nám Ježíšek nadělil spoustu nového nářadí na písek a můžeme kopat skoro až do středozemě :) Když jsme byli uvnitř, skotačili jsme, hráli spoustu společenských her známých i neznámých. Nezapomínáme ani na tvoření, které spojujeme hodně s tradicemi a našimi zvyklostmi. Každý týden ve čtvrtek si čteme příběhy, pohádky nebo zajímavosti o zvířatech, které nás letos provázejí a budou provázet celý rok. První pololetí jsme zakončili zábavnou tečkou, karnevalem a že se letos setkalo spoustu masek. Děkujeme, že jste dětem připravili něco dobrého na karneval podle jejich chutí a opravdu si každý vybral.

Fotogalerie zde:

                                                                       Krejčiříková D.