Halloween 2023

IMG20231101091511

Jak u nás probíhal letošní Halloween?  Žáci čtvrté a páté třídy napsali:

Ve středu 1.listopadu jsme měli ve škole Halloween. Bylo to super. Starší žáci byli v kostýmech. Hráli jsme Apple Bobbing a ještě jsme si povídali o pověsti o Jackovi neboli Jack-o-lantern . Propojovali jsme vyučování s dalšími předměty. A pouštěli jsme si halloweenské písničky. Celý den byl super a doufám, že se líbil všem.                                                                                                                    

…kostýmy byly úžasné, byl tam duch, černá kočka, Franta a plno dalších. Děti mohly vyzkoušet různé aktivity, které byly např. lovení jablek,  halloweencké bingo a plno dalších zábavných aktivit. Děti si dokonce mohly něco vylosovat. Byly tam bonbóny a nálepky. Dětem se to moc líbilo a určitě si to ještě rozpakujeme.

  ...vyřezávali jsme dýně. Hráli jsme hry, pustili jsme si kousek filmu. Bylo to velmi zábavné, hodně moc jsme si to užili.

...většina žáků měla kostým. Mohli jsme tu vidět ducha, čaroděje, černou kočku, kostlivce a taky Frantu, který loví bobry.

...halloween ve škole byl moc vtipný.

...monstra z naší školy dokonce navštívila místní knihovnu. Všichni jsme si to užili, až na ducha, který byl málem roztrhán (mezi) hladovými prvňáky.

...byl tam duch, který nám dal bonbon.  Líbilo se mi to.

...moc se mi to líbilo. Příští rok by se to mohlo opakovat.

... lovili jsme jablíčka z lavoru. Pouštěli jsme halloweenské písně.  A přitom jsme se učili, ale děsivě.

...paní učitelka napustila kbelík s vodou , dali jsme tam jablka a lovili jsme je. Nejlepší rekord dal Šimon. Bylo to super, všichni jsi to moc užili.   

...moc se mi to líbilo. Příští rok by se to mohlo opakovat.

...děti měly parádní kostýmy. Hráli jsme různé hry např: lovení jablek, já mám, kdo má atd: Děti se dozvěděly, že Jack byl spojený s ďáblem, že se posmíval lidem. Bylo to velmi zábavné a všichni se těšíme na další Halloween.

                                                       Žáci 4. a 5. ročníku, Dagmar Timková 

Fotogalerie zde.