Úvod / Ze života naší školy a školky / Zahájení školního roku 2023-2024

Zahájení školního roku 2023-2024

IMG-20230904-WA0000

V pondělí 4. 9. jsme slavnostně zahájili nový školní rok. Nejdříve se zaplnila třída žáky a rodiči, kteří přišli podpořit své ratolesti. Po deváté hodině jsme bouřlivým potleskem přivítali naše nové prvňáčky. Celkem 13 dětí dnes usedlo do školních lavic poprvé. Usměvavé a plné očekávání se přivítaly s paní ředitelkou a paní starostkou a na památku si odnesly hrníček a tričko se svým jménem. Po představení zaměstnanců školy si vzala slovo paní starostka, která žákům popřála hodně úspěchů při jejich studiu, zaměstnancům školy poděkovala za jejich nadšení při práci a rodičům dětí přála pevné nervy. Není to jednoduché provést šestileté dítě tak významným obdobím, jako je vstup do základní školy. Věříme, že spoluprací a ochotou všech to společně zvládneme a nový prvňáčci tak budou na svůj první školní rok rádi vzpomínat.
Přejeme všem krásných inspirujících a úspěšných deset měsíců v ZŠ Kudlovice.

Barbora Havlíková

Fotogalerie zde