Úvod / Ze života naší školy a školky / Střípky z 2. pololetí ŠD

Střípky z 2. pololetí ŠD

IMG20230306125700

Druhou polovinu školního roku v ŠD jsme započali netradiční soutěží Puzzliádou. Každé z dětí mělo možnost na čas poskládat puzzle a na konci měsíce bylo velké vyhlášení o nejlepší skládače puzzlí. Protože jsme v tomto měsíci navštívili Nový Zéland, Anglii a Skotsko, spojili jsme si tyto země se zajímavými hrady, a proto jsme vytáhli i naší stavebnici hradů. A protože na hrad patří prezident, tak jsme sledovali on-line inauguraci Petra Pavla. Pomohli jsme také s výzdobou školní pěvecké soutěže Zazpívej Slavíčku a dětem se společně povedl krásný plakát. Jak je nám nejmilejší, tak jsme skotačili, hráli spoustu společenských her známých i neznámých. Navštívili jsme kamarády ve školce a vyzkoušeli jsme jiné stavebnice a pohráli si tak trochu jinak než v ŠD. Nezapomněli jsme ani kouzlit a zkoušet různé pokusy. Nejlepší to je však venku, ať už na hřišti nebo na procházkách s ochutnávkou nanuků v místním obchodě. Rok jsme zakončili sladkou tečkou soutěží MasterChef a velkolepou koupačkou v pískovišti na školní zahradě. Prázdninám zdar a školní družině nazdar :)

Dagmar Krejčiříková

Fotogalerie zde: