Úvod / Ze života naší školy a školky / Valachy - Den čtvrtý

Valachy - Den čtvrtý

IMG20230629112630

Středa - třetí den bývá kritický, ale to neplatí pro nás!!! Rekapitulace: včerejší den jsme započali Šipkovanou, po obědě jsme pokračovali návštěvou místního muzea, kostelíka, hračkářství a cukrárny. Na zpáteční cestě jsme si otestovali naši tělesnou zdatnost při dobíhání autobusu. Tento vydařený den jsme zakončili diskotékou.

Předešlé dny nás tak vyčerpaly, že kritický den se pravděpodobně dostavil až dnes. Už od rána to jiskřilo na všech frontách. Situace se zklidnila nejen pod vedením zkušených pedagožek, ale i s vyjasněním oblohy. A proto jsme se po obědě rozhodli pro dlouho očekávaný výlet na rozhlednu Miloňová - trasa 7 km. Již prvních pár-set metrů to někteří jedinci chtěli vzdát, ale vytrvali jsme!!! Odměnou nám byla nejen nádherně rozkvetlá louka plná květin a bylinek, ale také vyhlídka z rozhledny na překrásné okolí. Zpáteční cesta byla zábavná. Kromě stavění mohyl jsme si užili i místní napínavou zkratku. A protože se z časové tísně stal časový prostor, mohli jsme se vydovádět i v potoce před hotelem. Aby toho nebylo málo, tak jsme dnešní bláznivý den zakončili ještě bláznivější módní přehlídkou, kterou jsme nazvali - Co kufr dal. A co nám vzal, to uvidíte zítra.

PS: Už se na vás moc těšíme - všichni - pac a pusu, dobrou noc.

PS2: Touto zprávou se loučíme s pobytem ve Velkých Karlovicích.

                                                                                     Magda, Dáša, Dáša, Terka

Fotogalerie zde: