Úvod / Ze života naší školy a školky / Valachy - Den druhý

Valachy - Den druhý

IMG20230627165020

Noční běsnění bouřky a létání netopýrů jsme úspěšně zvládli a ráno jsme vyrazili na první výukový program - lekce golfu. Počasí nám přálo, a tak si žáci užili dopoledne na greenech s profi trenéry. Bonusem byla vyjížďka v golfovém vozítku. Využili jsme časového prostoru a dobře naladěných žáků a prošli jsme si i naučnou Kulíškovu stezku. Tam jsme se dozvěděli o místní fauně a flóře v CHKO Beskydy. Z časového prostoru se stala časová tíseň, a abychom stihli hlavně oběd (nudličková polévka a kuřízek s bramborovou kaší), museli jsme vzít Kulíškovu stezku útokem. Hledání pokladu jsme pomocí naší slepé mapy dokončili na hotelu Galík. Odpoledne jsme si užili v blízkém okolí hotelu hraním kolektivních her, sportováním a nákupem dobrot v místním obchodě. Dnešní krásný den jsme opět  zakončili veselou popletenou pohádkou na dobrou noc.

                                                            Dáša, Dáša, Terka, Magda

Fotogalerie zde.