Úvod / Ze života naší školy a školky / Valachy - Den první

Valachy - Den první

20230626_140746

Po několika zodpovězených otázkách -,, Kdy už tam budeme?" - jsme se konečně dostali do vytouženého cíle. Velké Karlovice nás přivítaly sluníčkem a vstřícným personálem hotelu Galík. Po bezproblémovém ubytování a vynikajícím obědě, jsme se  vydali prozkoumat okolí hotelu. Z nenápadné procházky se vyklubala túra po hornatém terénu, kterou jsme zakončili v nedaleké hospůdce u malinovky. Po svačince jsme načerpali nové síly a vrhli se do dalšího prozkoumávání - vybaveni dekami, míčem a raketami jsme zakotvili za hotelem. Dnešní den nás čekalo ještě další překvapení - dorazili další dva naši kamarádi. Můžeme říct, že dnešní den jsme si všichni užili a těšíme se na další den. 

 

Fotogalerie zde.

                                                                                       Terka, Dáša, Dáša, Magda