Úvod / Ze života naší školy a školky / Poslední florbalové turnaje

Poslední florbalové turnaje

IMG-20230623-WA0005

V červnu nás čekaly dva florbalové turnaje. V pátek 16. 6. jsme se vydali do Huštěnovic. Tentokráte kromě týmu chlapců soutěžil i náš tým složený z dívek. Do školy holky přivezly krásné třetí místo!

Poslední florbalový turnaj v letošním školním roce se konal 23. 6. tradičně ve Spytihněvi. Postupně jsme odehráli šest zápasů s týmy z Halenkovic, Napajedel, Luhačovic, Huštěnovic a s domácím týmem. Atmosféra byla skvělá o to více, že naši florbalisté měli velkou základnu fanoušků…přijeli je totiž podpořit spolužáci z celé naší školy. I když jsme pohár nezískali, odvezli jsme si z turnaje mnoho cenného. Kromě nových zkušeností, sdílené radosti ze vstřelených branek, z týmové práce,  ze setkání s kamarády z jiných škol a také velké únavy  jsme si přivezli  hlavně naději, že příští školní rok na nás budou čekat další florbalové zážitky. I když už bez našich florbalistů z pátého ročníku… všem našim sportovcům i trenérům moc děkujeme za vzornou reprezentaci a veliké nasazení, se kterým šli  naplno do všech zápasů.  

                                                                              Dagmar Timková

Fotogalerie z turnajů zde.