Úvod / Ze života naší školy a školky / Včeličky na jaře

Včeličky na jaře

C753BC6C-7538-4151-9C9B-8F480FDFE443

Jarní měsíce duben a květen včeličkám utekly velmi rychle.  Připravovali jsme se na  Velikonoce vyráběním různých dekorací a dokonce jsme si napekli i jidášky. 

Ve školce nás taky začali navštěvovat noví kamarádi s maminkami, aby se seznámili s naší třídou. 

I když se jaru moc přijít nechtělo, snažili jsme se být co nejvíce na čerstvém vzduchu. Vytáhli jsme opět bublifuky a navštívili jsme i domácí zvířata s mláďaty, kterým jsme přinesli i něco dobrého na zub. A když už jsme byli mezi poli a loukami, tak si děti zpříjemnily dopoledne pobíháním po loukách a některým se nechtělo ani zpět do školky. Určitě si zase nějaký ten výlet do přírody uděláme. 

Někdy bylo počasí opravdu nevlídné, že se nedalo jít ven. Ve třídě  jsme si to proto zpestřili diskotékou, stavěním domků nebo různými překážkovými drahami. Nezapomínali  jsme ani oslavovat s dětmi jejich narozeniny či svátky. 

Jana Bičánková

Fotogalerie zde