Úvod / Ze života naší školy a školky / Zápis do ZŠ 2023

Zápis do ZŠ 2023

IMG_20230413_124351

Čtvrtek 13. dubna byl pro předškoláky velmi důležitý den.  V tento den byl v naší škole totiž ZÁPIS DO 1. TŘÍDY, kterého se mělo zúčastnit 14 dětí. Bohužel se k zápisu dostavilo jen 12 statečných, dvě děti onemocněly a tímto je zdravíme a těšíme se na ně v "Předškoličce". 
Letos jsme si pro děti připravili téma putování se skřítky v lesích, hájích a vodách. Děti byly postupně rozděleny do čtyř tříd, ve kterých si každá paní učitelka nachystala svoje úkoly. Za pomoci skřítků pomocníčků  je děti plnily a za svou snahu pak ze zápisu získaly Pamětní list a skřítka Trávníčka. Na konci cesty byl pro ně připravený ještě fotokoutek, kde se mohly na památku jejich velkého a úspěšného dne vyfotit.

Magdaléna Tomaštíková

Fotogalerie zde: