Úvod / Ze života naší školy a školky / Lichožrouti ve Slováckém divadle

Lichožrouti ve Slováckém divadle

7z3u403344o7v9r-313230302e2e38302e31

V pátek 18. března po první vyučovací hodině se naše školička vydala do Slováckého divadla. Slavnostně oblečeni a usazeni v sedadlech na balkoně jsme netrpělivě čekali na ponožkové představení Lichožrouti.  Byli jsme vtaženi do děje o trampotách  lichožrouta Hihlíka, který nás spolu s ostatními lichožrouty bavil kouzelnými maskami, vtipnými dialogy a písničkami.   Děti si představení náramně užívaly, nadšeně tleskaly a výskaly, obzvláště při bublinkové bitvě by se nejraději přidaly k hercům-)). Představení předčilo veškerá očekávání, dokonce se živá inscenace ve Slováckém divadle líbila dětem více než filmové zpracování.  A zároveň jsme se ujistili, že divadlo má pořád své kouzlo a nezměnila to ani dvouletá covidová pauza.

Fotogalerie ZDE: