Krabice od srdce

ec2a763462ea0fbbdb6e16f634d9b6c9

Události probíhající na Ukrajině nejsou lhostejné ani našim dětem. Každý den probírají, co vidí v médiích nebo slyší doma a mají spoustu otázek. A proto nám přišel vhod projekt Diakonie ČCE spolu s televizí NOVA  "Krabice od srdce". Kdy lidé mohli naplnit krabice od bot drobnostmi pro děti z Ukrajiny, které přišly sem k nám jen s nejnutnějšími věcmi. Naše děti tak měly příležitost v rámci svých možností pomoci jiným dětem. A zhostily se toho úžasně. Od úterka do pátku nanosily tolik věcí, že se nám podařilo naplnit 8 krabic. Nutno dodat, že děti nosily nejen koupené věci, ale i vlastní hračky. Za to jim patří velký dík. Nashromážděné krabice jsme potom odvezli na sběrné místo. A novým majitelům přejeme hezké hraní.

Fotogalerie ZDE: